İşlem yapılıyor. Lütfen bekleyiniz.
SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Yan Menü
İş Planı Ödülü Kazananlar Listesi

Yayın için; Başlangıç Tarihi: 25 Nisan 2017 Salı - Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2017 Pazar
S.No Üniversite adı Eğitim-öğretim yılı Kurul karar tarihi Girişimci adı Başarı derecesi İlgili Müdürlük
1 Kırklareli Üniversitesi 2010-2011 7 Aralık 2011 Nurşen TİMUR Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
2 Kırklareli Üniversitesi 2010-2011 7 Aralık 2011 Mehmet Emin KENANOĞLU İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
3 Trakya Üniversitesi 2010-2011 7 Aralık 2011 Hilal YEL Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
4 TOBB ETÜ 2010-2011 13 Şubat 2012 Gökhan ÖZER,
Aras Yiğit ÇAKMAK
Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
5 TOBB ETÜ 2010-2011 13 Şubat 2012 Begüm ÇELENKOĞLU,
Üzeyir Arda ENER,
Öykü YALIN,
Çağdaş Tunç ACAR,
Mesude Buse KIZIL
İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
6 TOBB ETÜ 2010-2011 13 Şubat 2012 Gökhan GEÇER,
Melda ULUBAY,
Emine BOZOKLAR,
Aylin DEMİRCAN
Üçüncü Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
7 Çankaya Üniversitesi 2011-2012 29 Mart 2012 Bahadır ALKAÇ Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
8 Çankaya Üniversitesi 2011-2012 29 Mart 2012 Nizameddin TUĞRAL İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
9 Çankaya Üniversitesi 2011-2012 29 Mart 2012 Fahri BAŞYILDIZ Üçüncü Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
10 Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011-2012 18 Haziran 2012 Erdinç Fatih DESTEGÜL Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
11 Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011-2012 18 Haziran 2012 Rahmi İZGİ İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
12 Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2011-2012 18 Haziran 2012 Halil İbrahim ÇAKMAK Üçüncü Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
13 Düzce Üniversitesi 2011-2012 9 Temmuz 2012 Seyit Ahmet KARA Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
14 Düzce Üniversitesi 2011-2012 9 Temmuz 2012 Yusuf ALTUNDAŞ, Sağbetullah MERİÇ İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
15 Düzce Üniversitesi 2011-2012 9 Temmuz 2012 Vedat ACAR Üçüncü Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
16 İstanbul Kültür Üniversitesi 2011-2012 25 Aralık 2012 Beti BÜYÜKDEMİRCİ Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
17 İstanbul Kültür Üniversitesi 2011-2012 25 Aralık 2012 Gökberk Ahmet EKİCİ İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
18 İstanbul Kültür Üniversitesi 2011-2012 25 Aralık 2012 Ömer Faruk USLU Üçüncü Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
19 Mehmet Akif Üniversitesi 2011-2012 25 Aralık 2012 Fatma YILDIZ  Birinci  Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
20 Mehmet Akif Üniversitesi 2011-2012 25 Aralık 2012 Sümeyye TEKİN  İkinci Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
21 Mehmet Akif Üniversitesi 2011-2012 25 Aralık 2012 Mustafa İŞÇİ  Üçüncü Girişimciliği Geliştirme Müdürlüğü
22 Çankaya Üniversitesi 2012-2013 6 Haziran 2013 Gamze İnci TÜRKOĞLU Birinci  Ankara OSTİM Müdürlüğü
23 Çankaya Üniversitesi 2012-2013 6 Haziran 2013 Arif Mert AKÇAKAYA İkinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
24 Çankaya Üniversitesi 2012-2013 6 Haziran 2013 Emrah ZAİM Üçüncü Ankara OSTİM Müdürlüğü
25 İstanbul Kültür Üniversitesi 2012-2013 30 Ekim 2013 Tugay BELEN Birinci  İstanbul İkitelli Müdürlüğü
26 İstanbul Kültür Üniversitesi 2012-2013 30 Ekim 2013 Yeşim ŞAŞIRMAZ İkinci İstanbul İkitelli Müdürlüğü
27 İstanbul Kültür Üniversitesi 2012-2013 30 Ekim 2013 Meriç ŞAŞMAZ Üçüncü İstanbul İkitelli Müdürlüğü
28 Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2012-2013 19 Kasım 2013 Sevgi ÖZTÜRK Birinci  Kocaeli OSB Müdürlüğü
29 Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2012-2013 19 Kasım 2013 Şeyma ŞENDİL İkinci Kocaeli OSB Müdürlüğü
30 Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2012-2013 19 Kasım 2013 Çağlar KANBER Üçüncü Kocaeli OSB Müdürlüğü
31 Mehmet Akif Üniversitesi 2012-2013 21 Kasım 2013 Kıvanç KAYMAK Birinci  Burdur Müdürlüğü
32 Mehmet Akif Üniversitesi 2012-2013 21 Kasım 2013 Zühal Ayşen KARACA İkinci Burdur Müdürlüğü
33 Mehmet Akif Üniversitesi 2012-2013 21 Kasım 2013 Furkan BOĞAZ Üçüncü Burdur Müdürlüğü
34 Düzce Üniversitesi 2012-2013 12 Kasım 2013 Özge DÜLGER İkinci Düzce Müdürlüğü
35 Düzce Üniversitesi 2012-2013 12 Kasım 2013 Çiğdem GÜR Üçüncü Düzce Müdürlüğü
36 Düzce Üniversitesi 2013-2014 2 Haziran 2014 Selen EVEN Birinci  Düzce Müdürlüğü
37 Düzce Üniversitesi 2013-2014 2 Haziran 2014 Gökhan KILIÇ İkinci Düzce Müdürlüğü
38 Düzce Üniversitesi 2013-2014 2 Haziran 2014 Mustafa KARAKAYA Üçüncü Düzce Müdürlüğü
39 Düzce Üniversitesi 2014-2015 25 Haziran 2015 Yılmaz BÜYÜKKÜTÜK Birinci  Düzce Müdürlüğü
40 Düzce Üniversitesi 2014-2015 25 Haziran 2015 Elif ŞAHİN İkinci Düzce Müdürlüğü
41 Düzce Üniversitesi 2014-2015 25 Haziran 2015 Tolga KABAN Üçüncü Düzce Müdürlüğü
42 Düzce Üniversitesi 2014-2015 25 Haziran 2015 Melike DOĞAN Birinci  Düzce Müdürlüğü
43 Düzce Üniversitesi 2014-2015 25 Haziran 2015 ENGİN ÇAVUŞ Birinci  Düzce Müdürlüğü
44 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2014-2015 27 Ağustos 2015 Ümit AĞBULUT Birinci  Konya Müdürlüğü
45 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2014-2015 27 Ağustos 2015 Arif KESKİN İkinci Konya Müdürlüğü
46 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2014-2015 27 Ağustos 2015 Özlem SARI Üçüncü Konya Müdürlüğü
47 Erzincan Üniversitesi 2014-2015 11 Kasım 2015 Şüheda KILIÇ Birinci  Erzincan Müdürlüğü
48 Erzincan Üniversitesi 2014-2015 11 Kasım 2015 Gizem Serap KARACAN İkinci Erzincan Müdürlüğü
49 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 13 Ocak 2016 Bahadır ERBEY Birinci  İstanbul Haliç Müdürlüğü
50 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 13 Ocak 2016 Seren İNAN İkinci İstanbul Haliç Müdürlüğü
51 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 13 Ocak 2016 Emircan ADALI Üçüncü İstanbul Haliç Müdürlüğü
52 Çankaya Üniversitesi 2013-2014 26 Şubat 2016 Cemalettin GÜNEŞ Birinci  Ankara OSTİM Müdürlüğü
53 Çankaya Üniversitesi 2013-2014 26 Şubat 2016 Tuğba YILMAZ İkinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
54 Çankaya Üniversitesi 2014-2015 22 Nisan 2016 Esra ALTIN Birinci  Ankara OSTİM Müdürlüğü
55 Çankaya Üniversitesi 2014-2015 22 Nisan 2016 Başak ÖNER İkinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
56 Bartın Üniversitesi 2015-2016 17 Mayıs 2016 Hikmet GÖNÜLTAŞ Birinci  Bartın Müdürlüğü
57 Bartın Üniversitesi 2015-2016 17 Mayıs 2016 Ezgi ÇİLESİZ İkinci Bartın Müdürlüğü
58 Bartın Üniversitesi 2015-2016 17 Mayıs 2016 Cengiz TURHAN Üçüncü Bartın Müdürlüğü
59 Düzce Üniversitesi 2015-2016  28 Haziran 2016 ARMAĞAN ERCAN Birinci  Düzce Müdürlüğü
60 Düzce Üniversitesi 2015-2016  28 Haziran 2016 YASİN KOYUNCU İkinci Düzce Müdürlüğü
61 Düzce Üniversitesi 2015-2016  28 Haziran 2016 TOLGA YÜKSEL Üçüncü Düzce Müdürlüğü
62 Bursa Teknik Üniversitesi 2015-2016 2 Kasım 2016 Ali TAŞTAN Birinci  Bursa Müdürlüğü
63 Bursa Teknik Üniversitesi 2015-2016 2 Kasım 2016 Mete YILMAZ İkinci Bursa Müdürlüğü
64 Bursa Teknik Üniversitesi 2015-2016 2 Kasım 2016 Buğra KARAMAN Üçüncü Bursa Müdürlüğü
65 Gebze Teknik Üniversitesi 2015-2016 4 Kasım 2016 Adem ÇAKMAK Birinci  Kocaeli OSB Müdürlüğü
66 Gebze Teknik Üniversitesi 2015-2016 4 Kasım 2016 Hacı Haydar TEMİR İkinci Kocaeli OSB Müdürlüğü
67 Gebze Teknik Üniversitesi 2015-2016 4 Kasım 2016 Celal TEMİZ Üçüncü Kocaeli OSB Müdürlüğü
68 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 8 Mart 2017 Abdullah ERBEY Birinci  Bursa Müdürlüğü
69 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 8 Mart 2017 Yücel BEKİ İkinci Bursa Müdürlüğü
70 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 8 Mart 2017 Zeynep Begüm KURT Üçüncü Bursa Müdürlüğü
71 Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017  29 Mart 2017 Zülfiye DERİN Birinci  Kayseri Müdürlüğü
72 Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017  29 Mart 2017 Nazlı İrem DURAN İkinci Kayseri Müdürlüğü
73 Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017  29 Mart 2017 Merve SÖNMEZ Üçüncü Kayseri Müdürlüğü

Tarih: 25 Nisan 2017