Yayın için; Başlangıç Tarihi: 9 Ocak 2018 Salı - Bitiş Tarihi: 31 Aralık 2018 Pazartesi

KOSGEB İŞ PLANI ÖDÜLÜ KAZANANLAR LİSTESİ (2016-2018)
             
Sıra no Üniversite adı Eğitim-öğretim yılı Kurul karar tarihi Girişimci adı Başarı derecesi İlgili Müdürlük
1 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 13 Ocak 2016 Bahadır ERBEY Birinci İstanbul Haliç Müdürlüğü
2 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 13 Ocak 2016 Seren İNAN İkinci İstanbul Haliç Müdürlüğü
3 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2014-2015 13 Ocak 2016 Emircan ADALI Üçüncü İstanbul Haliç Müdürlüğü
4 Çankaya Üniversitesi 2013-2014 26 Şubat 2016 Cemalettin GÜNEŞ Birinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
5 Çankaya Üniversitesi 2013-2014 26 Şubat 2016 Tuğba YILMAZ İkinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
6 Çankaya Üniversitesi 2014-2015 22 Nisan 2016 Esra ALTIN Birinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
7 Çankaya Üniversitesi 2014-2015 22 Nisan 2016 Başak ÖNER İkinci Ankara OSTİM Müdürlüğü
8 Bartın Üniversitesi 2015-2016 17 Mayıs 2016 Hikmet GÖNÜLTAŞ Birinci Bartın Müdürlüğü
9 Bartın Üniversitesi 2015-2016 17 Mayıs 2016 Ezgi ÇİLESİZ İkinci Bartın Müdürlüğü
10 Bartın Üniversitesi 2015-2016 17 Mayıs 2016 Cengiz TURHAN Üçüncü Bartın Müdürlüğü
11 Düzce Üniversitesi 2015-2016 28 Haziran 2016 ARMAĞAN ERCAN Birinci Düzce Müdürlüğü
12 Düzce Üniversitesi 2015-2016 28 Haziran 2016 YASİN KOYUNCU İkinci Düzce Müdürlüğü
13 Düzce Üniversitesi 2015-2016 28 Haziran 2016 TOLGA YÜKSEL Üçüncü Düzce Müdürlüğü
14 Bursa Teknik Üniversitesi 2015-2016 2 Kasım 2016 Ali TAŞTAN Birinci Bursa Müdürlüğü
15 Bursa Teknik Üniversitesi 2015-2016 2 Kasım 2016 Mete YILMAZ İkinci Bursa Müdürlüğü
16 Bursa Teknik Üniversitesi 2015-2016 2 Kasım 2016 Buğra KARAMAN Üçüncü Bursa Müdürlüğü
17 Gebze Teknik Üniversitesi 2015-2016 4 Kasım 2016 Adem ÇAKMAK Birinci Kocaeli OSB Müdürlüğü
18 Gebze Teknik Üniversitesi 2015-2016 4 Kasım 2016 Hacı Haydar TEMİR İkinci Kocaeli OSB Müdürlüğü
19 Gebze Teknik Üniversitesi 2015-2016 4 Kasım 2016 Celal TEMİZ Üçüncü Kocaeli OSB Müdürlüğü
20 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 8 Mart 2017 Abdullah ERBEY Birinci Bursa Müdürlüğü
21 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 8 Mart 2017 Yücel BEKİ İkinci Bursa Müdürlüğü
22 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 8 Mart 2017 Zeynep Begüm KURT Üçüncü Bursa Müdürlüğü
23 Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017 29 Mart 2017 Zülfiye DERİN Birinci Kayseri Müdürlüğü
24 Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017 29 Mart 2017 Nazlı İrem DURAN İkinci Kayseri Müdürlüğü
25 Abdullah Gül Üniversitesi 2016-2017 29 Mart 2017 Merve SÖNMEZ Üçüncü Kayseri Müdürlüğü
26 Gebze Teknik Üniversitesi 2016-2017 27 Nisan 2017 Ahmet Faruk KANTEPE Birinci Kocaeli OSB Müdürlüğü
27 Gebze Teknik Üniversitesi 2016-2017 27 Nisan 2017 Gökhan BOY İkinci Kocaeli OSB Müdürlüğü
28 Bingöl Üniversitesi 2015-2016 8 Şubat 2017 Muhammed Said KARABULUT Birinci Bingöl Müdürlüğü
29 Bingöl Üniversitesi 2015-2016 8 Şubat 2017 Muhammed Fatih ARSLAN İkinci Bingöl Müdürlüğü
30 Bingöl Üniversitesi 2015-2016 8 Şubat 2017 Caner GÜLSEREN Üçüncü Bingöl Müdürlüğü
31 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2016-2017 24 Mayıs 2017 Büşra Nur İLERİGİDEN Birinci Konya Müdürlüğü
32 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2016-2017 24 Mayıs 2017 Enes BERBER İkinci Konya Müdürlüğü
33 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2016-2017 24 Mayıs 2017 Kübra BAYRAM Üçüncü Konya Müdürlüğü
34 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2016-2017 24 Mayıs 2017 Nuri ÇEREZ Birinci Konya Müdürlüğü
35 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2016-2017 24 Mayıs 2017 Seyit DEDECİK İkinci Konya Müdürlüğü
36 Necmettin Erbakan Üniversitesi 2016-2017 24 Mayıs 2017 İsmail HAYAT Üçüncü Konya Müdürlüğü
37 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 17 Kasım 2017 Selçuk ARMAN Birinci Bursa Müdürlüğü
38 Bursa Teknik Üniversitesi 2016-2017 17 Kasım 2017 Büşra ASLAN İkinci Bursa Müdürlüğü
39 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2016-2017 12 Aralık 2017 Nurselen YILDIZ Birinci İstanbul Haliç Müdürlüğü
40 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2016-2017 12 Aralık 2017 Saliha Büşra SAZİL İkinci İstanbul Haliç Müdürlüğü
41 Yeni Yüzyıl Üniversitesi 2016-2017 12 Aralık 2017 Taha Kerem YILDIRIM Üçüncü İstanbul Haliç Müdürlüğü