Yayın için; Başlangıç Tarihi: 13 Aralık 2019 Cuma - Bitiş Tarihi: 15 Haziran 2020 Pazartesi

13. Uluslararası Ticaret Fuarı "SEGURITEC PERU", 27-29 Mayıs 2020 tarihlerinde Peru’nun başkenti Lima’da Centro de Exposiciones Jokey'de gerçekleştirilecektir. Bu fuar güvenlik, yangın, kurtarma ve emniyet güçleri için donanım, sarf malzemeleri ve hizmetlerinin tanıtımı ve satışı için düzenlenen Peru'daki en büyük fuardır. Peru, mevcut on yıl boyunca Güney Amerika’nın en hızlı büyüyen ekonomisine ev sahipliği yapmıştır.

Peru’nun hızlı ekonomik gelişimi ile yeni konut, alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar, okullar ve üniversitelerin inşası, Peru’da güvenlik ve güvenlik ürünlerine yoğun bir talep yaratmıştır. En iyi satış ürünleri arasında CCTV, Dijital Video Kayıt Cihazları (DVR), Erişim Kontrolü, Hırsızlık Dedektörleri, Optik Turnike, Döner Kapılar, Görüntülü İnterkomlar, Alarmlar, VHF Telsiz, Uzaktan İzleme, Uydu İzleme, Yangın Dedektörleri ve Yangınla Mücadele Ekipmanları bulunmaktadır.

Üç gün sürecek etkinlikte, 6.000'in üzerinde üst düzey uluslararası ve yerel alıcıların fuarı ziyaret etmesi beklenmektedir. Ziyaretçiler; havaalanları, bankalar, kulüpler, ticaret merkezleri, elçilikler, hastaneler, oteller, madencilik, belediyeler, üniversiteler, silahlı Kuvvetler, polisler ve güvenlik donanımı satın almak isteyenlerin sahipleri, yöneticileri, yöneticileri, teknisyenleri ve uzman personelidir.

Geçici ithalat, önceki yıllarda yapılmış fuarlara ait geçmiş katılımcıların listesi, istatistikler, fotoğraflar ve video dahil olmak üzere bu etkinliğin tüm bilgileri, https://www.thaiscorp.com/seguritec/tr/inicio adresindeki web sitesinde yayınlanmaktadır.

Yeri: Peru’nun başkenti Lima’da Centro de Exposiciones Jokey

e-Mail: thais@thaiscorp.comDaha fazla bilgiye ihtiyaç duyulduğunda,

Tel: (511) 201-7820 (202) 

İlgililere duyurulur.